Kontakt oss

Telefon +47 221 20 601

Kundetelefonen er åpen mandag-fredag 10:00-14:00 og 17:00-21:00, og lørdag-søndag 13:00-21:00.
post@vegascene.no


Utleie?

Booking@vegascene.no

Vega Snackbar
snackbar@vegasnackbar.no
401 72 579

unnur

Daglig leder
Unnur Eidsvold Sande
unnur@vegascene.no

Kjekk gutt 35 år

Programsjef kino
Truls Foss
truls@vegascene.no

katinka

Kunstnerisk ledelse teater
Katinka Rydin Berge
krb@vegascene.no


Hege

Kunstnerisk ledelse teater
Hege Aga Edelsteen
hege@vegascene.no


Koselig jente med mørkt hår og beige genser

Markeds- og kommunikasjonssjef
Ida Hauge Johannessen
ida@vegascene.no


Koselig og glad jente med pannelugg og t-skjorte fra Kellerman´s

Marked- og programrådgiver |
ansvarlig Vega Hjemmekino

Ragnhild Pedersen
ragnhild@vegascene.no

Ann margritt

Produsent
Ann Margritt Enoksen
annmargritt@vegascene.no

Koselig jente med langt lys brunt hår. Et rolig blikk og lunt smil om munnen.

Bookingansvarlig
Hannah Hasseløy
booking@vegascene.no


Emil

Teknisk sjef
Emil Høgset
emil@vegascene.no


Koselig gutt med et lurt og tillitsvekkende smil. Sort skjorte og litt hårvekst i ansiktet.

Kinoteknisk sjef og administrasjonskoordinator
Sverre Matias Smith
matias@vegascene.no


Koselig jente med mørkt kort hår og stripete skjorte. Snille øyne og et godt smil.

Førstemaskinist
Rosa Rebecca Sande
maskinist@vegascene.no


Mørkt kort hår trukket litt bakover og grå genser. Snille øyne og et godt smil.


Førstemaskinist
Kari-Helene Blystad
maskinist@vegascene.no



Svart-hvitt portrett bilde

Pedagog Vega Ung Teater
Lena Kvitvik
lena@vegascene.no



Koselig og glad jente. Sort genser og tatoveringer fra brystet og opp til halsen

Daglig leder Vega Snackbar
Synne Anne-Lise Skalstad / synne@vegasnackbar.no

Generelle henvendelser om mat og catering:
snackbar@vegasnackbar.no

Tlf: 40172579


Tre glade og koselig gutter. Bildene er i svart/hvitt og de er maskinisterSyv glade personer i en sofa. De er verter på Vega Scene

Fra venstre bak: Johannes Toft, Tuva Svendsen Hesmyr, Johanne Wilbrink, Andrea Hallem Langåssve
Fra venstre foran: Eleonora Mincheva, Halvard Fossheim, Oscar Zimmermann Greger

Vega Scenes styre består av:
Guri Heftye (styreleder), Lena Jensen, Inger Marie Bø, Tom G. Eilertsen, Synnøve Hørsdal, Chloe Faulkner, Thomas Gunnerud, Nille Stormoen (vara), Marianne Brockmann Bugge (vara) Kari Hesthamar (vara)