Kontakt oss

Telefon +47 221 20 601

Kundetelefonen er åpen mandag-fredag 10:00-14:00 og 17:00-21:00, og lørdag-søndag 13:00-21:00.
post@vegascene.no


Utleie?

Booking@vegascene.no

unnur

Daglig leder
Unnur Eidsvold Sande
unnur@vegascene.no

truls

Programsjef kino
Truls Foss
truls@vegascene.no

katinka

Kunstnerisk ledelse teater
Katinka Rydin Berge
krb@vegascene.no


Hege

Kunstnerisk ledelse teater
Hege Aga Edelsteen
hege@vegascene.no


Ida

Markeds- og kommunikasjonssjef
Ida Hauge Johannessen
ida@vegascene.no


Ragnhild

Marked- og programrådgiver/
ansvarlig Vega Hjemmekino

Ragnhild Pedersen
ragnhild@vegascene.no

Ann margritt

Produsent
Ann Margritt Enoksen
annmargritt@vegascene.no

AK

Administrasjonsleder og prosjektleder barn og unge
Anne Kathrine Fallmyr
ak@vegascene.no


Emil

Teknisk sjef
Emil Høgset
emil@vegascene.no



Kinoteknisk ansvarlig

Sverre Matias Smith
matias@vegascene.no

Førstemaskinister
Kari-Helene Blystad
Rosa Rebecca Sande
maskinist@vegascene.no


Bookingansvarlig
Hannah Hasseløy
booking@vegascene.no

Suzanne

Inspisient
Suzanne Øfjord
suzanne@vegascene.no

Emelie Snackbar

Daglig leder Vega Snackbar
Emelie Sjögren / emelie@vegasnackbar.no / 942 03 072

Generelle henvendelser om mat og catering:
snackbar@vegasnackbar.no


Vega Scenes styre består av:
Guri Heftye (styreleder), Bente Erichsen, Inger Marie Bø, Tom G. Eilertsen, Synnøve Hørsdal, Chloe Faulkner, Thomas Gunnerud, Nille Stormoen (vara), Marianne Brockmann Bugge (vara) Kari Hesthamar (vara)